Fleshlight training vagina anal bondage

fleshlight training vagina anal bondage

20 cm, šíka vstupního otvoru 3,2 cm Materiál : SuperSkin (silikon; neobsahuje ftaláty) Barva : svtle modrá (tubus tlová (vložka) Vrobce : Fleshjack by Fleshlight (USA/Španlsko) 16 Ostatní vrobky ve stejné kategorii. Stamina je dle vrobce vhodná pedevším pro trénink vdrže. Upozornní: poslední kus skladem! Ped zavedením penisu je nutno ve spodní ásti otevít vzduchov ventil a poté je možné proniknout do maximální hloubky. Díky silné písavce (která drží na skle, kachlikách a dalších rovnch površích) lze si užívat i ve sprše i u zrcadla. Pokud chcete více vydržet, tak pkn trénujte svou staminu (vdrž) s Fleshlight Stamina. Ped vstupem se proto seznamte s následujícími podmínkami užívání. Nepoužívejte mdlo pi vtším zneištní použijte dezinfekci urenou na hraky. Nedoporuujeme používat silikonové lubrikaní gely a oleje.

Vagíny: Fleshlight training vagina anal bondage

Vagína, fleshlight samotná je vyrobena z neuviteln elastického materiálu, kter je natolik podobn lidské tkání, že pocitová zamnitelnost s živou vagínou je velmi realistická. Honítko na posteli udržíte tak, že ji bu vlastní rukou podržíte, nebo natsno pidržíte dekou. Množ.: Bžná cena: 1 609 K, vaše cena : 1 549 K, jednotka na trhu masturbátor pro muže! Když s vagínou vydržíte 10 minut, s partnerkou vydržíte i hodinu. Vložka ze Super Skin se z obalu velmi lehce vyjme a vypláchne. Pak už jen staí pirážet stejn, jako kdyby na hran postele na vás ekala živá a nadržená ženská dírka. Klasická flešlajtka ze základní ady americkch umlch vagín. Pro používání mžete zvolit nkolik metod: 1) Vy jste v klidu a hbete s vagínou tam/zpt 2) Vy pirážíte a vagína je v klidu První zpsob je jasn. Super Skin je na dotek až pekvapiv podobn lidské tkáni. Opravdu, podle poteby, opláchnte jen vlažnou vodou a pak ho ponote do dezinfekce asi na 2 hodiny v pipravené vodní lázni Micropur. fleshlight training vagina anal bondage

Videos

Beauty gets her anal and vagina stuffed with. Fleshlight Stamina je opravdu veliká. Prhledná verze ve tvaru vagíny s lenitm vnitním tunelem. Jen škrob je násobn levnjší. E-mail * Prosím zadejte e-mailovou adresu. Mini Lotus, kter poskytuje nejvrnjší zážitek z pronikání. Rozdíl mezi studenou a horkou vagínou je nepopsateln. Staí, když si ji ohejete pod teplou vodou, použijete lubrikant na vodní bázi a budete mít pocity jako pi skuteném milování. VStroker, kter vám umožní ve spojení s touto umlou vagínou zažít opravdov virtuální sex pohyb vaší Fleshlight bude synchronizován s pohyby v erotickch filmech, erotickch hrách a dalších kompatibilních zaízeních! Barva: ržová, obal má zbarvení plechovky od piva 16 Ostatní vrobky ve stejné kategorii. Vdomn vstupuji na stránky obsahující sexuáln explicitní materiály. Je to velmi realistick pocit! S množstvím lubrikantu a naslepo byste tžko poznali rozdíl mezi reálnou a umlou vagínou. Hodnocení: (26x) 3,84, ušetíte: 18 304,- K, pvodní cena: 1 699,- K, naše cena: 1 395,-. Ješt pár technickch poznámek: toto berte opravdu vážn - žádné umvání mdlem, ani tzv. Máte dotaz k produktu? Vše je na svém míst velké i malé labie, tone damli aaberge toppløs sexkontaktnorge poštváek vše. Materiál byl vyvinut speciáln pro tuto vagínu pod názvem Real Feel Super Skin. . Dobe pejímá tlesnou teplotu. Kliknutím na tlaítko "Souhlasím s podmínkami" nebo jinm vstupem na tyto stránky souhlasíte s následujícími podmínkami: Jsem starší 18-ti let.

0 tanker om “Fleshlight training vagina anal bondage

Legg igjen et Svar

E-postadressen din vil ikke offentliggjøres. Obligatoriske felt er merket *